SIA “Silenieces ciltsdarba serviss”

           SIA “Silenieces ciltsdarba serviss” – ģimenes uzņēmums, kurā plecu pie pleca strādā mamma (Vizma Sileniece) un meita (Linda Ptičkina). Gadu laikā esam paplašinājušies un nu jau ir izveidojusies neliela, bet stipra komanda piecu darbinieku sastāvā. Visi darbinieki ir sertificēti savas nozares speciālisti.  Vizmai ir liela pieredze ciltsdarba jautājumos, kas iegūta gan konsultējot un redzot klientu sasniegumus ciltsdarbā savos ganāmpulkos jau daudzu gadu garumā, gan regulāri papildinot zināšanas Latvijā un ārzemēs, kā arī, veicot ciltsdarbu savā ganāmpulkā. Veicot pāru atlasi ganāmpulkā, iespējams gan piemeklēt ganāmpulkam atbilstošāko vaislinieku pēc saimnieka vēlmēm vai konsultanta ieteikumiem, gan katrai govij individuāli piemērotāko bulli.  Mēs organizējam seminārus, kuros vienmēr cenšamies uzaicināt lektorus, kas pastāsta par aktuālāko nozarē;

Šogad rit jau 16. gads, kopš strādājam un darbojamies nozarē. Gadu gaitā esam ieguvuši nenovērtējamu pieredzi un zināšanas par piena un gaļas liellopu audzēšanu un ciltsdarbu. Mūsu klienti ir gan lieli saimnieki, gan mazākas saimniecības un mākslīgās apsēklošanas tehniķi. Bioproduktu piegādājām visas Latvijas teritorijā.


Mērķis – strādājam uz kvalitāti, nevis kvantitāti. Katrs klients ir īpašs – laiks tiek veltīts katram klientam individuāli neatkarīgi no saimniecības un ganāmpulka lieluma.

SIA “Silenieces ciltsdarba serviss” devīze: Izcils vaislinieks – katra ganāmpulka panākumu atslēga

SIA "Silenieces ciltsdarba serviss" piedāvā:

  •   ciltsdarba konsultācijas piena un gaļas lopu audzēšanā un pārraudzībā
  •   piena un gaļas lopu eksterjera vērtēšana
  •   pāru atlases veikšana ganāmpulkā uz vietas
  •   dažādu piena šķirņu un gaļas šķirņu bioprodukta tirdzniecība, izvēle un piegāde pēc klientu velmēm
  •   piena un gaļas liellopu iegāde Latvijā un Eiropā 
  •   teorētisko un praktisko semināru organizēšana
  •   mākslīgās apsēklošanas tehniķu praktiskās apmācības govju apsēklošanai savā ganāmpulkā
  •   mācību un pieredzes apmaiņas braucienu organizēšana